Zgłoszenie korekty danych dla przemiennika SR4LDG

Proszę wypełnić lub poprawić poniższe pola. Zgłoszone poprawki zostaną wprowadzone w ciągu kilku dni. O ich wprowadzeniu zostaniesz poinformowany przez e-mail. Proszę, podaj poprawny adres, abyśmy mogli zadać Ci ewentualne pytania co do Twojego zgłoszenia.

Dane przemiennika
Lokalizacja

Ten przemiennik ma określoną dokładną lokalizację, więc QTH locator zostanie wyliczony automatycznie. Jeżeli chcesz podać nową lokalizację, której dokładnie położenie nie jest znane, ale znany jest QTH locator, zaznacz pole poniżej i usuń zawartość pól "szerokość" i &q uot;długość" aby odblokować pole QTH locatora.

Położenie na mapie

Przeciągnij czerwony znacznik na mapie lub kliknij w odpowiednie miejsce aby wskazać położenie przemiennika. Aby ustawić z powrotem oryginalną lokalizację, kliknij w szary marker wskazujący pierwotne położenie przemiennika. Spowoduje to automatyczną zmianę wartości w formularzu powyżej. Jeżeli mapka jest zbyt mała, możesz ją rozciągnąć używając paska na dole.

Pozostałe dane

W to pole wpisz UWAGI które mają znaleźć się na mapie. Uwagi dotyczące zgłoszenia zamieść poniżej.

Dane osoby zgłaszającej

Dziękuje za wypełnienie zgłoszenia. Po wciśnięciu przycisku "Wyślij" zgłoszenie zostanie przesłane do weryfikacji. Otrzymasz jego kopię na adres e-mail. Jak tylko zmiany zostaną wprowadzone, zostaniesz poinformowany e-mailem o tym fakcie. Pamiętaj aby podać właściwy adres e-mail. Dzięki temu będędziemy mogli się z Toba skontaktować w razie jakichkolwiek wątpliwości.

73 VY!

Ta strona używa ciasteczek do przechowywania ustawień i zliczania unikalnych użytkowników. Korzystamy także z programów Google Analytics i AdSense. Możesz zawsze wyłączyć ciasteczka w konfiguracji swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej » Zamknij [X]