A właściwie należy.

Po ogarnięciu świątecznego rozgardiaszu, spora porcja zmian w działaniu mapy:

  • wyszukiwanie przemienników z formularza w nagłówku strony pozwala poza znamiennikiem, podanie także QTH lokatora lub lokalizacji (np. miasta)
  • jeżeli ustawiłeś swoje QTH na mapie, lista wyświetla odległość od przemiennika jak i azymut do niego, a także pozwala na sortowanie wyników według odległości
  • strona z informacjami o przemienniku pozwala na przeniesienie się do mapy wycentrowanej na oglądanym przemienniku
  • wszędzie gdzie przyda się Twoje lokalizacja został dodany link pozwalający na przejście do mapy z włączonym trybem edycji QTH

I teraz największa zmiana: uruchomiliśmy raportowanie nasłuchów przemienników. Więc, jeżeli chcesz podać informacje nt. gdzie słyszysz dany przemiennik, możesz wypełnić prosty formularz z podaniem informacji o sile sygnału i swoim znaku, a informacja taka zostanie dodana do naszej bazy. Lada chwila, informacje te też będą prezentowane na mapie oczywiście, ale chcemy najpierw poczekać aż zbierze się więcej raportów niż nasze parę sztuk.

Aktualizacja: raporty są eksperymentalnie wyświetlane na stronach poszczególnych przemienników. Po wyświetleniu informacji o przemienniku na mapie, należy kliknąć przycisk “Więcej informacji”. Dodatkowy bonus – jeżeli macie ustawione swoje QTH, zerknijcie w prawy dolny róg ekranu ;)